Bulletin k utkání #39
Junioři PLAY-OFF: Florbal Ústí - FBC Liberec
Ústecké juniory si do prvního kola play-off vybral první Liberec

Ústecké juniory si do prvního kola play-off vybral první Liberec

Ústečtí junioři ve své lize skončili na pátém místě se ziskem 39 bodů. Do play-off si ústecký výběr vybral suverénní Liberec, ten skupinu A ovládl s 63 body. Týmy se spolu setkali třikrát, ze všech tří vyšel vítězně liberecký celek.

Florbal Ústí x FBC Liberec

Ze všech tří střetnutí se vždy radoval Liberec. První vzájemný zápas odehrály týmy v říjnu, Liberec vyhrál 6:3 a to hlavně díky dobrému závěru v první třetině. Ústí poté stáhlo dvěma brankami v závěru zápasu. Druhý zápas vyzněl jednoznačně pro domácí Liberec 10:2. Poslední vzájemný zápas sehráli druhý únorový víkend, domácí Ústí prohrálo 4:7. Zápas rozhodla pasáž v druhé třetině, kdy Liberec vstřelil čtyři branky v sedmi minutách.

FBC Liberec

Liberec do nejvyšší soutěže nepostoupil přes Bulldogs Brno. Liberecký juniorský tým poznal v lize hořkost porážky pouze jednou s Plzní, jinak vyhrál 21 zápasů z 22. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Jakub Horník, ten získal 85 kanadských bodů. Liberec má 71% úspěšnost v oslabení a 43% úspěšnost v přesilovce.

Florbal Ústí

Ústecký tým prohrál v rozřazovací části s Ostravou. V druhé juniorské lize vyhráli ústečtí hráči 13 zápasů z 22 utkání a zakončili základní část na pátém místě. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Jan Vondruška s 35 kanadskými body. Ústí má 29% úspěšnost v přesilovkách a 78% úspěšnost v oslabení. Největší rozdíl mezi týmy je v trestných minutách, Ústí zaznamenalo 120 trestných minut, Liberec 56 trestných minut.

1.kolo začíná tento víkend 25.2. v Liberci. V neděli vyzve Ústí soupeře v odvetě na Slunetě od 12:00.

Zpět na úvod