Bulletin k utkání #18
Muži: Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary
Vláďa Trčka před playoff: ‚‚V borcích je velký potenciál‘‘

Vláďa Trčka před playoff: ‚‚V borcích je velký potenciál‘‘

Ústecký lodivod Vladimír Trčka vyhlíží play off. Kdo bude mít rozhodující slovo při výběru soupeře pro čtvrtfinále? Přečtěte si s ním rozhovor.

Ahoj Láďo, nejprve gratuluji k vítězství v základní části 1. ligy mužů. Čekal jsi to?

Zdar. Děkuji za celý tým. Před startem sezóny spíš ne, ale jak šel čas, viděl jsem, co v našich borcích je. Máme mladý tým, který se ještě může v dalších letech zlepšovat.

 Je nějaký tým, který Tě překvapil svými výsledky nebo naopak zklamal?
 

Určitě překvapilo Znojmo, zklamání pro mě jsou výsledky Kladna a Torpéda. Ale Kladno stále vidím jako největšího favorita pro play off.

Kde kdo může namítat, že máme mladý tým. Vidíš to jako problém nebo jako výhodu do play-off?

Podle toho v čem. V něčem je to výhoda, v některých ohledech nevýhoda. Jak jsem psal, v borcích je velký potenciál, ale bude záležet jen na nich.

Určitě máš v hlavě tým, který by sis přál pro čtvrtfinále, předpokládám, že nám ho asi neřekneš, ale ptám se, jestli necháš rozhodovat kabinu nebo to máte v režii Vy jako trenéři?

Ano mám. S kluky to samozřejmě společně probereme, ale rozhodující slovo budu mít já s Koňasem.

Čeká nás poslední zápas základní části proti Karlovým Varům, kde nám už o “nic” nejde, jaká bude taktika? Ve hře je nejen domácí neporazitelnost, ale i boj o 3. místo v návštěvnosti v celé ČR….

Tak samozřejmě chceme vyhrát každý zápas a domácí neporazitelnost je také lichotivá záležitost. Ale samozřejmě to bude dobrá příprava pro play off, můžeme si vyzkoušet nějaké věci. A můžeme případně nechat odpočinout některé hráče, některé naopak můžeme vyzkoušet v ostrém zápasu s kvalitním soupeřem. A o 3. místě v návštěvnosti nerozhodneme my, ale naši skvělí fanoušci. V celé sezóně jsou pro nás důležitou podporou a doufám, že to bude ještě lepší. Kluci to budou potřebova. Patří jim velký dík.

Láďo díky! A těšíme se v sobotu od 18:00h na Slunetě!

Autor: Jiří Horák

Zpět na úvod