Bulletin k utkání #18
Muži: Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary
V posledním souboji základní části vyzve Ústí v souboji velikánů Karlovy Vary

V posledním souboji základní části vyzve Ústí v souboji velikánů Karlovy Vary

Základní část sice zná už svého vítěze, dokončena však ještě není. V posledním kole přivítá domácí Ústí hosty z Karlových Varů. Sehraje se souboj titánů, jehož výsledek však už nic nezmění, protože pořadí v tabulce je momentálně jasné. Ústí skončí první, Vary buď čtvrtí nebo pátý, což v konečném součtu není velký rozdíl. Pro Ústí se jedná o skvělou přípravu a tým tak má možnost doladit poslední detaily před blížícím se playoff.

Uplynulo pět týdnů nového roku a Ústí zatím drží novoroční idylku, v roce 2022 ještě neztratilo bod. Před posledním kolem má tým Vladimíra Trčky jisté první místo a tým vypadá k nezastavení.


FB HURRICAN KARLOVY VARY

Karlovy Vary figurují na čtvrtém místě s náskokem tří bodů na Kladno. Oproti Ústí však letos ze sedmi posledních zápasů ztratily třikrát. V prvním vzájemném utkání, které proběhlo v prvním kole, ztratily Vary zápas v poměru 6:7 pro Ústí. Nejproduktivnějším hráčem a zároveň nejlepším střelcem je Daniel Nicklas, který si v letošní sezoně připsal 61 bodů za 47+14. Tým ze západu Čech letos zaostává oproti první pětce týmů téměř ve všem. Úspěšnost přesilovky lehce pod 33 % je řadí do spodní čtvrtiny ligy, v úspěšnosti oslabení se nachází těž v dolní polovině tabulky.

Poslední tři zápasy hostů:

FAT PIPE Start98 Kunratice     FB Hurrican Karlovy Vary              3:9

Kanonýři Kladno                       FB Hurrican Karlovy Vary              7:3

FB Hurrican Karlovy Vary         Bulldogs Brno                                5:8

Florbal Ústí

Domácí tým již „o nic“ nehraje. Nejlepší výchozí pozici do playoff má ústecký tým zajištěnou a v zápase s Karlovými Vary si můžou vyzkoušet taktiky s ohledem na playoff. Nejproduktivnějším hráčem zůstává Jan Peška, který si zapsal 59 kanadských bodů. Domácí se mohou pyšnit největší produktivitou z ligy, jedním z nejlepších oslabení a samozřejmě nejvíce body. Před playoff by měl ústecký tým vylepšit přesilovou hru, ve které lehce zaostává.

Poslední tři zápasy domácích:

FBC Letka Toman Finance Group           Florbal Ústí        5:10

Florbal Ústí                                              TJ Slovan Havířov    24:0

Florbal Ústí                                               Z.F.K. Petrovice       14:6

Přijďte podpořit ústecké hráče v posledním zápase základní části 1. ligy mužů. Zápas se již tradičně odehraje na SH Sluneta v sobotu 12.2. od 18:00!Autor: Dominik Hrabě

Zpět na úvod