Bulletin k utkání #24
Semifinále je tady!
Bulletin k utkání#24

Série se za stavu 1:1 přesouvá do Ústí!

V neděli může být o finalistovi rozhodnuto, série se přesouvá na Slunetu.

Semifinále mezi Bulldogs a Ústím nezná po prvním hracím víkendu favorita. Oba týmy si připsaly jedno vítězství, a tak se za stavu 1:1 přesouvá série do Ústí. Ústečtí diváci se můžou těšit na dva zápasy, v sobotu i neděli se zápasy odehrají od 17:00 na Slunetě.

Bulldogs Brno

Brněnský tým prošel do playoff ze druhého místa, když nasbíral 57 bodů. Do čtvrtfinále si Buldoci vybrali Chomutov, který po vyrovnané sérii přetlačili 3-1 na zápasy. Za šest playoff zápasů vstřelilo Brno 30 branek a obdrželo 24 gólů. Brno má 30% úspěšnost přesilovek, když využilo 3 z 10. V oslabení má 78% úspěšnost, proti Ústí dokázalo ubránit 2 ze tří oslabení a prosadilo se třikrát z pěti přesilovek. Nejvíce bodů si v playoff připsal Lukáš Gregr s deseti body.

Florbal Ústí

Ústí skončilo po základní části třetí s 55 body. Do čtvrtfinále si Ústí vybralo Znojmo, které dokázalo vyřadit ve třech zápasech. V Brně nastřílelo Ústí sedm branek a celkově jich má v playoff 22. Naopak do ústecké sítě padlo v Brně stejně sedm branek, celkově lovil brankář Hrabě 16 míčků ze své sítě. Ústí by mohlo zapracovat na přesilových hrách, využilo 4 ze 14, proti Brnu 1 ze 3. V oslabení má Ústí 70% úspěšnost, proti Brnu ubránilo pouze dvě z pěti. Nejvíce bodů si připsal Jakub Kolstrunk, ten má v playoff šest bodů za pět zápasů.

Druhá část semifinále se odehraje na ústecké Slunetě, v sobotu i neděli začnou zápasy od 17:00!

Zpět na úvod