Bulletin k utkání #103
Muži: Florbal Ústí - Gullivers Brno
Bulletin k utkání#103

Hon na Ústí pokračuje, na první místo si budou v sobotu brousit zuby brněnští Gullivers

První liga pokračuje dalším kolem, tentokrát se na ústecké Slunetě představí druhý tým tabulky, Gullivers Brno. Guliveři překvapivě vlétli do nové sezony a za tři zápasy vstřelili 26 branek.

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Gullivers skončili v loňské sezoně na sedmém místě a zahráli si playoff, do čtvrtfinále si Brněnský tým vybrali dominantní Butchis, kteří Guliverům nepustili jediný zápas. Do nového ročníku vletělo Brno jako uragán, nejdříve sebralo bod loňskému finalistovi z Kladno, porazilo nováčky z Čelákovic a v posledním kole nadělilo 16 gólů do sítě Hradce Králové. Všechny zápasy Brna odchytal Matyáš Krupa. Nejproduktivnějšími hráči týmu jsou Jakub Matula a Václav Černoch, oba nasbírali 9 kanadských bodů.


Florbal Ústí

Ústí prozatím nepoznalo hořkost porážky. Z úvodních tří utkání si připsalo osm bodů, když porazilo 5:2 České Budějovice, 6:1 Letku a v posledním kole 5:4pp Chomutov. Stejně jako ve třetím kole, se i v tom čtvrtém utká s druhým týmem tabulky. Ústí obdrželo nejméně branek v lize (7), všechny zápasy odchytal Dominik Hrabě. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Martin Horn se sedmi body.

Ústí bude bránit hranice prvního místa, tentokrát musí odrazit útok brněnských Gullivers. Dorazte Ústí podpořit již tuto sobotu 23.9. od 16:30 na SH Sluneta.

Zpět na úvod